• +38 (067) 198 10 07
  • office@prozet.com.ua

Як стати учасником

УЧАСНИК ПРОЗЕТ

УЧАСТНИКОМ ПРОЗЕТ є власник і користувач Універсальної Картки Споживача (УКС)

Купуючи товари того чи іншого Виробника (товарів/послуг) ми, Покупці, вкладаємо свої кошти у виробництво, тобто стаємо його спів-інвесторами, а це означає, що маємо право отримати дивіденди. ПРОЗЕТ пропонує Виробнику визнати свого Покупця – ІНВЕСТОРОМ.

З моменту підписання Виробником/Забудовником  Договору співпраці з ПРОЗЕТ, кошти, що призначалися на РЕКЛАМУ даного Товару перенаправляються на створення БЛАГ для Споживача-Інвестора. Таким чином, повернення на рахунок Споживача 5% від вартості придбаного Товару, накопичувальний безкоштовний страховий поліс, різні безкоштовні послуги, довготермінова розстрочка платежів за житло та автомобіль, 15-ти денна безвідсоткова відстрочка платежів за товари повсякденного попиту та багато, багато іншого – це і є, належні Споживачеві дивіденди.

 

Як стати учасником ПРОЗЕТ

Крок перший. Отримання УКС.

 СПОСІБ 1: Замовити безкоштовну доставку товарів ПРОЗЕТ до дому, на суму від 400 грн.  

Через офіційний сайт ПРОЗЕТ,  Ви можете замовити товар. Разом з першим замовленням товару (на суму від 400 грн.), кур’єр НП доставить Вам товар, картку УКС і здійснить офіційне оформлення пакету документів. Для цього Вам слід приготувати копії документів (Паспорт та ІНН), заповнити та підписати Анкету. Кур’єр має у Вашій присутності опломбувати в спеціальний пакет всі документи з Вашими персональними даними та видати Вам документ про пересилку  на адресу ПРОЗЕТ.

СПОСІБ 2:  Через пункти видачі, де Менеджер ПРОЗЕТ оформить документи та надасть консультацію. Для цього:

-Необхідно мати з собою оригінали паспорту громадянина України та ІПН (ідентифікаційний податковий номер);

-Менеджер ПРОЗЕТ запропонує Вам заповнити та підписати анкету ПРОЗЕТ. Підписуючи Анкету, Ви тим самим погоджуєтеся з умовами Публічного договіру ПРОЗЕТ;

-До Анкети має бути прикладено копії Ваших документів (паспорт та ІПН). ПРОЗЕТ бере на себе відповідальність за збереження персональних даних Учасника ПРОЗЕТ, згідно чинного законодавства України;

-На картку УКС слід внести початкову суму від 1 000 грн і Ви отримуєте активовану картку з сумою на рахунку 1050 грн. (в т.ч. КешБек 5%)

Всі Ваші кошти, внесені  на УКС – це кошти на оплату товарів чи послуг ПРОЗЕТ у всіх торгових системах ПРОЗЕТ. 

Власник УКС має право на отримання всіх послуг та привілеїв ПРОЗЕТ, а саме:

  • щодня додатково заробляє кошти; 
  • отримує додаткове постійне накопичувальне страхування життя та здоров’я; 
  • отримує можливість придбання  на умовах ПРОЗЕТ нового авто та квартири;
  • багато іншого

 

Крок другий. УЧАСТЬ в ПРОЗЕТ  - Оплата товарів карткою УКС та отримання всіх послуг та привілеїв ПРОЗЕТ

Основною умовою участі в ПРОЗЕТ є придбання через УКС товарів та послуг на суму 700 гривень на місяць.

Іншими словами, якщо Ваш місячний бюджет на товари продуктової групи складає нп 2 000 гривень, то ми пропонуємо  700 гривень з цієї суми покласти на УКС і витратити в магазинах ПРОЗЕТ (Супермаркети-партнери, або інтернет-магазин ПРОЗЕТ з безкоштовною доставкою).

Для можливості виконання цієї умови, ПРОЗЕТ постійно працює над питанням розширення асортименту товарів, його груп та цінових категорій. В подальшому планується  процедура відсортування товарів та виробників, що не викликають довіри Споживача ПРОЗЕТ. І за ним настане головний етап – контроль (за допомогою Споживача) якості кожної одиниці товару або послуги.


Як ПРИПИНИТИ УЧАСТЬ

Реалізація власного попиту кінцевим Споживачем на продукцію або послуги, щодо продукції і послуг суб'єктів господарювання-учасників ПРОЗЕТ, є цілком добровільною, з можливістю припинити участь Споживача в Програмі пасивно – припинивши виконання умов участі в Програмі. Іншими словами - Хочу брати участь – купую товари через УКС. Не хочу брати участі – купую товари як сьогодні.

УВАГА! Участь Споживача в Програмі - безкоштовна!!!

ВАЖЛИВО: Програма не передбачає будь-якої монополізації чи нав’язування Споживачам-учасникам Програми безальтернативної пропозиції товарів.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Ціноутворення.

Ми всі розуміємо, що всі видатки по просуванню товару на ринку та його рекламі входять в собівартість продукції, яку ми купляємо. Виходячи з цього, в багатьох випадках, порушується основний принцип ринкової економіки «баланс ціни – якості» продукції. Іншими словами «Ми платимо не за внутрішній склад продукції, а за зовнішню рекламу, бренд та етикетку». Сьогодні, вітчизняні виробники, за відсутністю обігових коштів значно програють в рекламі, брендах та зовнішньому вигляді їх продукції перед імпортним товаром. В той же час якість цих товарів значно вища (або не поступається) імпортним товарам. Прагнення кожного споживача в придбанні реально якісного, а не «надутого» товару є для нас аксіомою.

Виходячи з вищенаведеного, для більш ефективного захисту вітчизняного виробника, для задоволення потреб населення в якості товарів та її відповідності ціновим критеріям, ПроЗет вводить постійно діючий «Випробувальний строк реалізації будь яких товарів та послуг» та поняття «Ринкова ціна товарів та послуг ПроЗет».

 «Випробувальний строк реалізації будь яких товарів та послуг»  та поняття «Ринкова ціна товарів та послуг ПроЗет».

Всі товари та послуги ПроЗет повинні пройти випробувальний строк реалізації через систему «доставки товарів до дому», або іншу систему реалізації ПроЗет, до моменту представлення їх в розширену роздрібну мережу України (або пройти це випробування в окремій роздрібній мережі). Ринкова ціна ПроЗет формується виключно від відпускної ціни Виробника продукції. Відпускну ціну Виробник (або імпортер, або власник торгової марки) визначає самостійно. Під час випробувального строку реалізації товарів та послуг ПроЗет основним критерієм відповідності якості продукції її ціні (а лише це визначає подальшу участь цих товарів та послуг в ПроЗет) виступають зауваження та відгуки Споживачів.

Лише Споживач має право бути «ЕКСПЕРТОМ ЯКОСТІ» товарів та послуг на ринку України. Система ПроЗет забезпечує Споживачеві право в режимі реального часу впливати на якість та цінову політику виробників продукції!

Наприклад:
В систему ПроЗет ввійшли вироби легкої промисловості (наприклад костюми чоловічі) по ціні вищої за роздрібну ціну вітчизняних виробників, меншу за брендові імпортні товари, але по якості відповідні останнім. Ваші відгуки та побажання поширюють цей продукт на всю Україну.
В систему ПроЗет ввійшов продукт по завищеній ціни від якості цього продукту (макаронні вироби низької якості по ціні найвищого імпортного бренду). Ваші відгуки та побажання зупинять поширення цього продукту на всю Україну, або спонукатимуть виробника корегувати якість та/або цінову політику).

ПроЗет не впливає на формування відпускної ціни виробників, імпортерів та будівельників.

Що таке цінова політика ПроЗет?

  1. Відпускна ціна постачальника + 12% логістичні видатки на доставку товарів до магазину + 25% середня націнка роздрібної мережі – ринкова ціна товарів повсякденного попиту ПроЗет.
  2. Відпускна ціна забудовника + матеріали облаштування + роботи облаштування + державний збір (податки, нотаріальні видатки та інше) – ринкова ціна нерухомого майна ПроЗет.
  3. На товари та послуги ПроЗет не діють жодні інші акції. Жодна акція ПроЗет не діє на інші товари чи послуги. Тому ринкові ціни ПроЗет можуть відрізнятися від інших пропозицій.

ПРОЗЕТ РЕАЛІЗУЄ СВОЇ ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ ВИКЛЮЧНО ПО РИНКОВИМ ЦІНАМ ПРОЗЕТ.

 

 

Партнери