• +38 (067) 198 10 07
 • office@prozet.com.ua

Загальні положення ПРОЗЕТ

Загальні положення

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРОЗЕТ.

 1. ПроЗет не виконує і не буде виконувати жодних кредитно депозитних операцій зі Споживачами.
 2. Розстрочка на нерухоме майно є виключно в гривні і ціна не змінна на весь термін розстрочки. Розстрочка оплати товарів ПроЗет є виключно безвідсотковою та постійною. Мінімальна сума розстрочки становить 700 грн. максимальна 70 000 грн.
 3. Споживач сплачує розстрочку за надану нерухомість виключно після першого місяця користування нею. Так само, всі інші послуги ПроЗет, надаються виключно на принципах постійного авансу для Споживача.
 4. ПроЗет не виконує жодних націнок на свої послуги чи товари крім включення в собівартість фактичних видатків.
 5. Нерухоме майно придбається ПроЗет виключно з прибутків ПроЗет. Це виключає можливість не сумлінного виконання своїх зобов’язань зі сторонни ПроЗет.
 6. Вартість нерухомого майна ПроЗет не може перевищувати в гривні еквівалент $300 000.
 7. Максимальний строк знаходження Споживача на черзі ПроЗет для придбання нерухомого майна складає 15 календарних років з дати реєстрації на черзі.
 8. Не сумлінне виконання своїх зобов’язань перед ПроЗет зі сторони Споживача тягне лише збитки для нього самого. Наприклад: не вчасна сплата викупної ціни тягне за собою розірвання договору оренди з правом викупу та часткове (50%) повернення сплачених коштів; не своєчасне погашення розстрочки на товари ПроЗет тягне за собою постійну (щороку) сплату податків на додаткові пільги (ПДФО) зі сторони Споживача.
 9. Сумлінне виконання своїх зобов’язань перед ПроЗет надає додаткові доходи для Споживача. Наприклад: своєчасне погашення розстрочки на товари ПроЗет зобов’язує ПроЗет своїми коштами сплатити ПДФО за Споживача; своєчасне повідомлення ПроЗет про тимчасові фінансові труднощі, зобов’язують ПроЗет провести відтермінування платежів для Споживача без наслідків для останнього.
 10. ПроЗет позиціонує себе як Програма Нової Філософії Сучасності – створення сучасної системи соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством. Це означає, що ПроЗет ніколи не потурбує Споживача нагадуванням про свої зобов’язання. Це виключно «Добра воля» Споживачів. Але, одночасно, це прояв Суспільної відповідальності кожної людини передусім перед самою собою та суспільством в цілому.
 11. ПроЗет ніколи не претендував і не претендує на виключну панацею від всіх проблем суспільства. Але на сьогоднішній день ПроЗет є,поки що, єдиним досконало вивченим, розробленим та впровадженим механізмом та інструментом для вирішення всіх нагальних проблем суспільства.
 12. Сьогодні ПроЗет впроваджується приватними підприємствами та силами авторського колективу. ПроЗет відкритий для співпраці з Державою на будь яких взаємовигідних умовах, в рамках державно – приватного партнерства сучасності.
 13. Дохід ПроЗет складається виключно з перерозподілу (роялті) сьогодні існуючих видатків виробників продукції та послуг (know how ПроЗет).
 14. Інновація ПроЗет (know how) має дев’ять ступенів захисту, що практично унеможливлює його дублювання.
 15. Всі послуги ПроЗет, без виключення, для будь кого зі Споживачів – Громадян України, є безкоштовними від початку і постійно.
 16. Авторський колектив попереджає всіх Споживачів: УВАГА, можливі «клони» ПроЗет на ринку України ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ. Вони вже існують. Як відрізнити «клона» від ПроЗет? Там, де з Вас беруть, або просять, будь яку передоплату, за будь яку послугу (навіть 1 грн) там ПроЗет НЕ ІСНУЄ І ІСНУВАТИ НЕ МОЖЕ!

Партнери