• +38 (067) 198 10 07
  • office@prozet.com.ua

Участь в проекті "НОВІ ЛІДЕРИ"

Участь в медійному проекті "Нові лідери"

Зняття проблеми боргових зобов’язань
населення України та бізнес-структур будь якої форми власності
в банківський сфері та сфері ЖКГ, через механізм системи ПРОЗЕТ

Мета: Оздоровлення економіки України.
Існуюча проблема: Наявність в банківський сфері та сфері ЖКГ великого обсягу пасивів (боргових зобов’язань населення і бізнесу України, в т.ч. прострочених (безнадійних)) лягає важким тягарем як для всіх учасників спорів, так і для економіки держави в цілому.
Потребує обов’язкового вирішення. Просте списання боргів не можливе: збитковий (мінусовий) баланс, гіперінфляція, нарощення нових боргів і т.і. Підняття платіжної спроможності населення. Це правильний шлях, але він розтягується на довгі десятиліття, а змінити ситуацію на краще необхідно вже сьогодні
Метод вирішення: Система ПРОЗЕТ пропонує ефективно та безпечно для всіх сторін вирішити це питання:
ПРОЗЕТ (Програма Здорової Економіки Товарообміну) Програма захисту інтересів і прав Споживача www.prozet.com.ua;
 ПРОЗЕТ викупляє боргові зобов’язання (без права примусового стягнення) у кредиторів по номінальній ціні, з розрахунком, протягом до трьох років «живими коштами».
 В забезпечення видається оформлений відповідно чинного законодавства України простий вексель, аваль обслуговуючого банку.
 Всі боржники протягом календарного року мають можливість стати учасниками ПРОЗЕТ (купувати товари і послуги щоденного попиту через систему ПРОЗЕТ) і перестати бути БОРЖНИКАМИ назавжди.
 Система ПРОЗЕТ викупляє товари і послуги щоденного попиту в роздрібній торгівлі і у їх виробників гуртом. Різниця між гуртовою ціною і роздрібною йде на погашення боргів.
Приклад: загальна заборгованість перед ЖКГ становить 70 мільярдів грн. Розділити на три роки - становить 63 926 940 грн.; поділити на число дорослого населення України (30 млн.), дорівнює 2,13 грн./день. Це означає, що купуючи товари і послуги щодня через систему ПРОЗЕТ, всього на 6,1 грн., протягом трьох років, ПРОЗЕТ списує (сплачує «живими коштами») кредиторам всі боргові зобов’язання перед ЖКГ.
Математика: За статистичним даним сьогодні, середній чек на душу населення в Україні складає 250 грн. на день. Всього 2% витратити через систему ПРОЗЕТ і питання с ЖКХ вирішено! Таким самим чином, ще 8% від загального споживчого кошику вирішить питання всіх кредитних відносин. Залишається 90% щоденних витрат кожного громадянина України, які він (вона) має можливість направити через систему ПРОЗЕТ для забезпечення себе новою квартирою чи авто на умовах ПРОЗЕТ (www.prozet.com.ua)
В підсумку: система дозволяє оздоровити банківську систему України; вирішити питання додаткових кредитних ресурсів за доступною кредитною ставкою; створює бізнесу джерело додаткових дешевих обігових коштів; піднімає (суттєво) платіжну спроможність населення; надає додаткові значні поступлення в Державний та місцеві бюджети; вирішує ефективно нагальні соціальні проблеми на рівні держави.

Запрошуємо підтримати проект своїм голосом!

Анкета учасника

Останні новини

Партнери