• +38 (067) 198 10 07
  • office@prozet.com.ua

Питання-Відповіді

Коли можна отримати картку?

Після 25 лютого 2019 року

 

Як отримати УКС і стати учасником ПРОЗЕТ?

Через офіційний сайт ПРОЗЕТ  Ви можете і замовити товар, і отримати Універсальну Картку Споживача, і стати на чергу. Разом з першим замовленням товару (на суму від 400 грн.), кур’єр доставить Вам товар, картку УКС і здійснить її офіційне оформлення. Для цього Вам слід приготувати копії документів (Паспорт та ІНН), заповнити та підписати Анкету. Все, Ви – учасник ПРОЗЕТ.

 

Ваша програма нагадує «піраміду». Це так?
Фінансова піраміда працює по принципу: взяти в наступного – віддати попередньому! Якщо наступний не дав – піраміда розвалюється.
Програма не пропонує навідь заманювати сусіда. Беручи участь в Програмі, Ви нічого не вкладаєте, а значить нічим не ризикуєте і нічого не втрачаєте.

 

Звідки гроші на довготермінову розстрочку квартири?
Програма здійснює перерозподіл видатків виробників. Частину коштів, які сьогодні закладені Виробником в структурі ціни товару (наприклад на рекламу), Програма економить і направляє Споживачу у вигляді різних вигідних послуг, в т.ч. розстрочки житла. Чим більше Ви купуєте товарів через УКС, тим швидше Ви «окупаєте» свою квартиру.

 

Які на справді ризики?
Ризикує той хто не бере участь в Програмі.

 

Я живу в маленькому містечку. Товарів Програми не має. Де мені брати товари і як я можу отримати житло?
Через офіційний сайт ПРОЗЕТ  Ви можете і замовити товар, і отримати Універсальну Картку Споживача, і стати на чергу. При замовленні товарів на суму від 400 грн. доставка буде безкоштовна. Разом з першим замовленням товару (на суму від 400 грн.), кур’єр доставить Вам картку УКС і здійснить офіційне оформлення. Для цього Вам слід приготувати копії документів (Паспорт та ІНН), заповнити та підписати Анкету. Все, Ви – учасник ПРОЗЕТ. Для того, щоб рухатись по черзі на придбання житла та отримувати ВСІ привілеї Учасника, Вам достатньо протягом місяця замовляти/купувати товарів через УКС на суму 700 грн. У випадку придбання автомобіля на умовах ПРОЗЕТ, обов’язкова  сума Ваших  платежів через УКС (в т.ч.паливні матеріали) становитиме – 2 000 грн в місяць

 

Я не хочу бути прив’язаним на 45 років до виплати квартири! Як бути?
Якщо Ви хочете переїхати в інше місто, під час сплати квартири Ви можете: розірвати договір та отримати 50% сплаченої суми, або провести обмін квартир через ПРОЗЕТ.

 

Чи можу я достроково сплатити за квартиру?
Так. Ви це можете зробити в будь який момент, або скорочувати термін сплати, купуючи товари на суму щомісяця, більшу ніж 700 грн  Кожні наступні 700 грн щомісяця, скорочують термін сплати на один рік. Наприклад: щомісячно, протягом року, купуючи товари через УКС на суму 3 500 грн., термін сплати скоротиться не на один, а на п’ять років. Сума щомісячних внесків за квартиру не змінюється.
ВАЖЛИВО: Процес викупу майбутньої квартири розпочинається ще в період очікування в черзі. Наприклад: під час перебування на черзі, купуючи товари через УКС протягом  п’яти років на суму 32 200 грн щомісяця, Ви за 5 років сплачуєте повну вартість квартири не залежно від її розміру.

 

Якщо я не маю банківської картки і нею не користуюсь, як я буду приймати участь в Програмі?
Універсальна Картка Споживача надає право всім громадянам які досягли повноліття приймати участь в Програмі. Вона не є банківською карткою. Це корпоративна картка ПроЗет.

 

Це лохотрон. Я вам не вірю. Докажіть?
Доказ простий: побачити ПРОЗЕТ в дії. Далі добровільний вибір кожної людини. Хочу брати участь – купую товари через УКС. Не хочу брати участі – купую товари як сьогодні.

 

Яка мінімальна вартість 1кв.м. житла?
Індивідуально до кожного об’єкту.

 

Який мінімальний термін оплати всієї вартості житла?
5 років. Купуючи товари через УКС на суму 32 200 грн щомісяця, Ви за 5 років сплачуєте повну вартість квартири.

 

Чи можна зробити договір дарування ще не виплаченого житла?
Відповідно до чинного законодавства України, виплачена власником частина коштів за житло, є об’єктом наслідування та дарування.

 

Навіщо мені картка, якщо я вже купив за договором квартиру?
Картка учасника Програми і придбання через неї товарів надає Вам як право отримати цю квартиру в довготермінову розстрочку, так і можливість скорочувати термін виплат за неї. Умови придбання квартири у довгострокову розстрочку, передбачають щомісячну сплату через УКС  внесків розстрочки, комунальних платежів та придбання товарів на суму від 700 грн.

 

Чи передбачені штрафи за, непридбання товарів на суму 700 грн.?
Щомісячне придбання Вами товарів через УКС забезпечує саму можливість надання житла в довготермінову розстрочку. Якщо Ви, без попередження про неможливість здійснення покупки (відпустка, відрядження, хвороба і т.і.), не купуєте товари протягом 3 місяців, ви автоматично перестаєте бути учасником ПроЗет. А це значить, що ви позбавляєтесь будь яких привілеїв ПроЗет, в тому числі і на відтермінування платежів по викупу квартири, і страхування і так далі.

Я

к побачити просування по черзі?
На офіційному сайті Програми в «Особистому кабінеті»  Ви матимете можливість відслідковувати просування черги та перспективу свого особистого номеру черги.

 

Що купувати і де?
Асортимент товарів постійно збільшується. Придбати товар можна як у магазинах-учасниках Програми, так і через службу безкоштовної доставки.

 

Купівля квартири відбувається за яким договором?
Договір купівлі-продажу з розстроченням платежу. З текстом договору можна ознайомитись на сайті.

 

Якщо щось трапилося з людиною яка уклала договір, як з квартирою і виплаченними грошима?
Викуплена частина житла є об’єктом спадкування. Подальшою долею квартири та виплаченою сумою коштів розпоряджається спадкоємець, згідно чинного законодавства України

 

Людина не може платити за квартиру і родичі не можуть що буде з уже виплаченними грошима?
Є можливість дострокового розірвання договору, та отримання 50% всієї сплаченої суми.

 

Якщо людина розраховувала на великий дохід і взяла 3-4 кімн квартиру, частину грошей виплатила, а більше платити не здатна. Чи можна поміняти на меншу?
Так. Ця можливість завжди існує. Програма здійснить перерахунок і запропонує найкращі умови.

 

Якщо не можу платити припустимо місяці три по хвороби або з втратою роботи чи можна оформити відстрочку?
Так. Якщо Вами буде вчасно попереджено та підтверджено відповідними документами і Ви продовжуєте покупки через УКС, то ПРОЗЕТ оформить Вам «канікули» на будь-який необхідний термін.

 

Хочу обладнання «розумний будинок», хочу ванну і кухню повністю обладнані, а меблі в кімнати є свої. Так можна?
Можна.

 

Хочу в цьому ж будинку паркомісце відразу - можна?
Якщо в наявності будуть вільні паркомісця, така можливість передбачена.

 

Чи будуть у вас акції з розіграшу квартир за номером картки як в Епіцентрі?
Так. ПРОЗЕТ передбачає розіграші за номером картки і побутової техніки, і квартир, і різноманітних туристичних поїздок і інше.

 

Чи передбачено програмою продовження виплат за квартиру іншою людиною, в разі смерті особи, яка сплачувала розстрочку?
Виплачена частина коштів за житло, є об’єктом спадкування. Подальшою долею квартири та виплаченою сумою коштів розпоряджається спадкоємець, згідно чинного законодавства України

 

Якщо людина сплачує однокімнатну квартиру, а з часом хоче придбати квартиру з більшою площею, замість однокімнатної? Чи передбачена доплата за більшу площу і зміну квартири?
В цьому випадку передбачено можливість обміну та відповідного перерахунку платежів.

 

Яка приблизно передбачена ціна в місяць на виплату 2-х кімнатної квартири?
Ціна квартири залежить як від класу житла, так і від регіону. Приблизно, в середньому, розмір щомісячного внеску за 2-х кімнатну квартиру становитиме від 2000 грн.
Чи впливає інфляція на виплати за квартиру?
Ні, не впливає. Розмір щомісячних внесків встановлюється в день підписання договору і є НЕЗМІННИМ на весь термін виплат.

 

Як впливає купівля товарів через УКС на термін сплати розстрочки?
Картка учасника Програми і придбання через неї товарів зі знаком Програми надає Вам як право отримати цю квартиру в довготермінову розстрочку, так і можливість скорочувати термін виплат за неї, купуючи через УКС товари на суму щомісяця, більшу кратно 700 грн. Кожні наступні 700 грн щомісяця, скорочують термін сплати на один рік. Наприклад: щомісячно, протягом п’яти років, купуючи через УКС товари на суму 4 200 грн., термін сплати скоротиться не на один, а на п’ять років. Сума щомісячних внесків не змінюється.
ВАЖЛИВО: Процес викупу майбутньої квартири розпочинається ще в період очікування в черзі. Наприклад: під час перебування на черзі, купуючи товари через УКС на суму 32 200 грн щомісяця, Ви за 5 років сплачуєте повну вартість квартири.

 

Чи застрахований власник квартири та які умови виплати за страховими випадками?
Ні. Власник квартири може на власний розсуд оформити страховий поліс, згідно чинного законодавства України.

 

Якщо в районі проживання відсутні магазини з товарами програми. Як це впливає на просування черги на квартиру, або виплат за неї?
Якщо в районі проживання немає магазинів-партнерів ПРОЗЕТ, Ви можете замовити на сайті та скористатись службою безкоштовної доставки.

 

Якщо людина стояла на черзі з 2013 року за карточкою ОКСІ банку чи зберігається за нею черга?
Так. Черга збережена.

 

Який перший внесок за квартиру від ПРОЗЕТ?
У випадку основної (соціальної) черги - Перший внесок ВІДСУТНІЙ. У випадку ринкової черги – перший внесок становить від 8% до 33%

 

Якщо черга підійшла, а людина по тим чи іншим причинам не спроможна заключити договір на придбання квартири чи переноситься черга?
Першочерговість буде збережена так довго, поки Ви приймете рішення скористатись, або напишете заяву, про зняття Вашого облікового запису.

Партнери